MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7618550
nr 761 8550
Skåp
Sekelskifte, Bemålat, längd: 56, djup: 53, höjd: 184
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 maj 2012
kl 19:01:32
100 kr
150 kr
Skåp
Kondition: slitage, skador
nr 761 8550
Skåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 28 maj 2012 |